15001.
399. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
4 000 Ft
Sven Hedin: A vándorló tó. I. köt. Ford. Mezey Dénes. 29 képpel. A Magyar Földrajzi Társaság könyvtára. Bp., 1940, Franklin, 144 p.+ 8 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, kissé foltos lapokkal.