15028.
399. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 000 Ft
Sulkowsky Zoltán: Motorral a föld körül. 170.000 km az öt világrész 68 országán keresztül. Baktay Ervin előszavával. A szerző 127 eredeti fényképfelvételével, 14 térképpel és vázlattal. Bp., 1937, Szerzői kiadás,(Athenaeum-ny.), 319 p.+XLVIII (Fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói kopott egészvászon-kötés, az elülső szennylap és az elülső előzéklap, valamint a hátsó szennylap és az utolsó lap kijár, kissé laza fűzéssel.