https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/399/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~1500004/Magyarorszag-torteneti-kronologiaja-I-IV-kotet-Szerk-Benda-Kalman-Bp-1981-1982-AkadC3~II2444812
2444812
15773
399
Books: History
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
LeÃrás:
Magyarország történeti kronológiája I-IV. kötet. Szerk.: Benda Kálmán. Bp., 1981-1982, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban, kissé kopott borÃtóval
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: karap_norbert