Kossuth Lajos emlékezete. Kossuth Lajos születésének századik évfordulóján elmondotta: Dr. Márki Sándor. Kolozsvár, 1902, Kolozsvár sz. kir. város közönsége (Gombos Ferencz könyvnyomdája). 25 p. Kissé sérült kiadói papírkötés.