Balla Antal: A legujabb kor világtörténete. Az utolsó hatvan esztendő világpolitikai eseményei. Készült a Könyvbarátok Szövetsége számára. Bp., Kir. Magy. Egyetemi Nyomda, 1932. Kiadói félvászon kötésben, sérült gerinccel.