2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Acsády Ignácz: A magyar jobbágyság története. Magyar Közgazdasági Könyvtár III. Bp., 1906, Politzer. 519 p. Könyvkötői aranyozott gerincű félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, egy kijáró lappal.