17219.
399. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Társadalomtudomány
3 000 Ft
7,96 EUR, 8,57 USD
Henry George: Vámvédelem vagy szabadkereskedelem. Vizsgálódás a vámkérdésről, különös tekintettel a munka érdekeire. Ford.: Braun Róbert. Bp., ,"Világosság"-ny. Átkötött félvászon-kötés, szakadt címlappal, kissé kopott borítóval, a gerincen egészen kis sérüléssel.