17218.
399. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Társadalomtudomány
3 000 Ft
8,11 EUR, 8,82 USD
Beöthy Leo: A társadalmi fejlődés kezdetei. I-II. köt. Bp., 1882, MTA, VIII+2+429+3; VIII+4+534+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a kötéstáblákon sérülésnyomokkal, névbejegyzéssel és névbélyegzőkkel.