1 600 Ft
4,32 EUR, 4,71 USD
Csepregi Pál, Zilai János: Szőlőfajtáink. Bp., 1973, Mezőgazdasági Kiadó. Harmadik kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott borítóval. + Dr. Csepregi Pál: A szőlő metszése, fitotechnikai műveletei. Bp., 1982, Mezőgazdasági Kiadó. Színes fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, szakadt, viseltes papír védőborítóban.