Szabó Júlia: A XIX. század festészete Magyarországon. Bp., 1985., Corv... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/399/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~1500006/Szabo-Julia-A-XIX-szazad-festeszete-Magyarorszagon-Bp-1985-Corvina-Kiadoi-egeszvaszo~II2444360
2444360
16804
399
Books: Architecture, Art
Leírás: Szabó Júlia: A XIX. század festészete Magyarországon. Bp., 1985., Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
: tánczos_gábor