2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Hangay Oktáv: Az Alldeutsch Szövetség. (All-deutscher Verband. Harcz a magyarságért! Kolozsvár, 1903., Gámán J.-ny., 157 p. Átkötött papírkötés, kopott borítóval, a címlap és az utolsó lap javított, restaurált, a térkép hiányzik, egy-két laza lappal.