1 400 Ft
3,78 EUR, 4,12 USD
1903 Lampérth Géza: Deák Ferenc születésének századik évfordulóján. Deák Ferenc születésnapjának 100-ik évfordulója alkalmából Budapest székesfőváros közönsége, 1903. okt. 17. Bp., 1903, Székesfővárosi házinyomda, 10 p. Kiadói nemzetiszínű zsínórral fűzött papírkötés, foltos, a hátsó borító egyik sarkán sérülés, hiány.