24 000 Ft
64,86 EUR, 70,59 USD
Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Mese két kis madárról, 1971. Rézkarc, monotípia papír, jelzett, próbanyomat "(próba)" jelzéssel, lap szélén tollas és ceruzás húzással, 21,5×17 cm