Zsolnay 6 személyes virágmintás, arany színű szegélyű porcelán kávés készlet, kiöntővel, cukortartóval, 6 db csészével és 6 db aljjal, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, kis mázhibákkal.