Aranyozott ezüst(Ag) ékszerek, karkötő, nyaklánc, 3 db, jelzettek, net... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/398/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~1500001/Aranyozott-ezustAg-ekszerek-karkoto-nyaklanc-3-db-jelzettek-netto-5061-g~II2426758
2426758
19011
398
Jewellery
Leírás: Aranyozott ezüst(Ag) ékszerek, karkötő, nyaklánc, 3 db, jelzettek, nettó: 5061 g
: karap_norbert