1 000 Ft
cca 1930 Sebstyén László Pictura, Budapest, 'falminta' (tapéta) áruminta katalógus, kopott, kissé sérült borítóval, sérült, szétvált kötéssel, néhány hiányzó és néhány kijáró lappal. A végén román, német és magyar árjegyzékkel.