1863-1864 az Üstökös (szerk.: Jókai Mór) 15 és16. évfolyama II és I. f... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/398/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Nyomtatvanyok~500032/1863-1864-az-Ustokos-szerk-Jokai-Mor-15-es16-evfolyama-II-es-I-felev-erosen-hianyo~II2432201
2432201
13276
398
Printed Materials
Leírás: 1863-1864 az Üstökös (szerk.: Jókai Mór) 15 és16. évfolyama II és I. félév erősen hiányosan két kötetben, érdekes írásokkal, sérült vászonkötésben,
: karap_norbert