Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 53
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2429959
11487
398
Antique
Ezüstözött kámeás bross, 6×4,5, cm 2428538
11488
398
Antique
cca 1860-1870 The Quadruple Golden Casket Patented Manufactured Wavery & Son Redditch réz tűtartó, jó állapotban, működik, 7×3,5 cm 2424535
11489
398
Antique
Antik réz lakat hajóbőröndhöz kulccsal. 6 cm 2424556
11490
398
Antique
Iparművész réz dombormű- fa kerettel 19x11 cm 2424522
11491
398
Antique
4 db réz tálka, poháralátét. 2 db jelzett .d:6,5-10 cm 2423454
11492
398
Antique
Valik jelzéssel vadászkés szaru nyéllel, réz szegecsekkel bőr tokkal / . Hunting knife 25 ccm 2423731
11493
398
Antique
Bán Edit (1905-1966): Iparművész réz tálka vagy hamuzó, peremén levelekkel és geometrikus formákkal díszített, jelzett, kopásnyomokkal, 15,5x15,5 cm 2426223
11494
398
Antique
H. Páll Ilona: Falikép Festett, vászon 63x43 cm 2158875
11495
398
15000
Antique
A Progressio szabadkőműves páholy jelképe. Magvető hordón. Bronzírozott fém szobor. m: 14 cm 2426051
11496
398
Antique
Tevan Margit (1901-1978): Fém kártyadoboz figurális díszítéssel, jelzett, iparművészeti vállalatos címkével, 15×10×4 cm 2431229
11497
398
Antique
Régi madármintás fa legyező, gróf Hugonnai Vilma orvosnő hagyatékából, h: 29 cm 2423367
11498
398
Antique
Kettő kerámia lámpa barokkos díszítéssel egyik kislány, másik kisfiú figura. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, lepattanásokkal, sérülésekkel. Egy burával. Bura nélkül 32 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: