Képkeretek Tételek száma: 21
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2428816
12272
398
Frames
Üvegezett, dekoratív fa képkeret Velencét ábrázoló festményről készült nyomattal. Látható méret: 32x67 cm, Belső méret: 34x68,5 cm 2428953
12273
398
Frames
Üvegezett, dekoratív fa képkeret. Belső méret: 34x68,5 cm 2430607
12274
398
Frames
Ovális, dekoratív virágokkal plasztikusan díszített régi fa képkeret. Kopott. Belső méret: 60×49,5 cm 2387295
12275
398
Frames
Aranyozott fa képkeret, gobelinnel, belső méret: 12,5×16 cm, külső: 18×22 cm 2424437
12276
398
Frames
Öntött bronz képkeret 18x18 cm 2391393
12277
398
Frames
Régi, üvegezett fa képkeret intarziával. Képméret 16x27 cm Kisebb sérülésekkel 2338970
12278
398
Frames
Nagy méretű arany-fekete keret. Jó állapotban. Belső méret. 70x80 cm, külső méret 86x96 cm 2427879
12279
398
Frames
2 db dekoratív fa képkeret, egyik a sarkában kissé sérült, belső méret: 56×45 cm 2424553
12280
398
Frames
Asztali vintage stílusú öntvény asztali képkeret. 10x15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft