3 000 Ft
Walter W. József: Morus Tamás és korszaka. Pest, 1859, Szent-István-Társulat. A címlap előtt egy metszettel illusztrált. Félvászon kötésben, kissé sérült gerinccel és borítóval, címlapot követő lapon tulajdonosi névbejegyzéssel, első oldalon tulajdonosi bélyegzővel, helyenként foltos lapokkal.