8 000 Ft
21,62 EUR, 23,53 USD
Horváth Mihály: Magyarország függetlenségi harcának története 1848-1849-ben. II-III. kötet. Bp.,1872,Ráth Mór,4+539; IV+532 p. Második kiadás. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a II. kötetből két lap, a III. kötetből 4 lap kijár.