Feldmann Sándor: A nő ösztönélete. Pszichanalitikai tanulmány a szexuálpatológia köréből. Orvosoknak és szakembereknek. Bp., 1926., Mai Henrik és Fia. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, az utolsó lap foltos.
1897 Mathematikai és Physikai Lapok. VI. évf. II., IV-VIII. sz., összesen 5 füzet. Szerk.: Kövesligethy Radó és Radó Gusztáv. Bp., 1897, Mathematikai és Physikai Társulat, az egyik borító szakadt, foltos.
Teleki Pál: A gazdasági élet földrajzi alapjai.
Írta, részben pedig tanári előadásai jegyzetéből Koch Ferenc és Kádár László közreműködésével sajtó alá rend. - -. 1-2. kötet. Bp. 1936. Centrum. Fűzve, kIadói papírborítékban, 2 kötet fűzése szétvált.
Dr. Benedek István: Az ösztönök világa. Öröklés - Ösztön - Sors. Bp.,1948, Új Idők Irodalmi Intézet Rt. (Singer és Wolfner), (Hungária-ny.), Számos szövegközi ábrával. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval. Ajándékozási sorokkal.