Könyvek: Természettudomány, medicina Tételek száma: 53
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2427172
17685
398
Books: Natural sciences, Medicine
Valerio Sbordoni - Saverio Forestiero: Weltenzyklopadie der Schmetterlinge, Alten, Verhalten, Lebensraume. München, 1984, Arnoldo. Egészvászon-kötés papír védőborítóval, jó állapotban. 2385955
17686
398
Gaál István: Amit rosszul tudunk. Természettudományi koholmányok és balítéletek. Bp.,én.,Kir. M. Egyetemi Nyomda. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötés. 2428066
17687
398
Lapis Károly: A rákról őszintén férfiaknak és nőknek. Bp., 2001, Medicina. Kiadói kartonált papírkötés. 2413051
17688
398
Lutter Nándor, Dr.: Mennyiségtan a középtanodák felsőbb osztályainak számára. Bp., 1866. Hartleben. Kiadói, kissé sérült papírkötésben 2412056
17689
398
Kordován Mihály: A kanári tartása, gondozása, tenyésztése, egy fajták, betegségek ismertetése. Érdliget,(1983), Magánkiadás. Kiadói papírkötés, lapszéli, szöveget nem érintő sérülésekkel, folttal. 2411264
17690
398
1998 Orvosetikai Statutum. Etikai kódex eljárási szabály. Bp.,1998,Magyar Orvosi Kamara, 42+2 p. Kiadói műbőr mappában, egy lap hiányzik (34/35 o.) 2428056
17691
398
John H. Mallas-Evered Kreimer: A Messier-album. Bp., 1985., Gondolat. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. + Csaba György: Hazánk csillagos égboltja. Bp., 1981, TIT Planetárium. Kiadói kissé kopott papírkötés. 2412047
17692
398
1910 Kovách Aladár: Az "első segítségnyújtás" rövid vázlata. Bp., 1910, Budapesti Önkéntes Mentő Egyesület, (Pesti Könyvnyomda Rt.-ny.), 53 p. Kiadói papírkötés. 2412048
17693
398
1949 Kovács János-Orovecz Béla-Rácz Lajos-Bán S. István: Első segélynyujtás. Bp., 1949, Egyetemi, 48 p. Kiadói papírkötés, a borítón kis hiánnyal, az utolsó lapon jegyzettel. 2345068
17694
398
Dr. Róth MIklós: Az emberi test háztartása. Bp., é.n., Athenaeum Kiadó. Kiadói papírkötésben 2427726
17695
398
Dr. Hermann Imre: Az ember ősi ösztönei. Összehasonlító vizsgálatok a pszichoanalízis és a főemlősök biológiája alapján. Képmellékletekkel. Bp., Pantheon, 1943. Sérült, ragasztott papírkötésben. 2427050
17696
398
Beebe William: Félmérföldnyire a tenger színe alatt. Fordította Dr. Sebestyén Olga, és Dr. Wolsky Sándor. Bp., 1937, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, fekete-fehér. Kissé foltos lapok. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft