Balogh Gyula - Wohlmuth Emil: Pannonia motorkerékpárok kezelése és javítása, Bp., 1962, Műszaki Könyvkiadó, Második Kiadás, Papírkötés, a borítója kopott, foltos, szakadt gerinccel.
Benke Zoltán-Szentpéteri János: Mezőgazdasági gépszerelő szerkezettan és szerelési ismeret. II. Bp., 1973., Műszaki. Kiadói kopott félvászon-kötés. Megjelent 3040 példányban.
Aeroflot Export Soviet Aviation Technics. Aeroflot szovjet légitársaság exportra szánt gépeiről szóló könyv. Orosz nyelven. Gazdag színes képanyaggal. Egészvászon-kötésben.
Technikai fejlődésünk története. 1867-1927. Kiadja a Magyar Mérnök- és Építész-Egylet. Bp., 1929, Stádium. Második kiadás. Rendkívül gazdag képanyaggal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, hátsó borítón foltok.
Vegyes repülés technikai tétel, 2 db: A. A. Zsabrov: A repülés alapismeretei. Bp., 1951., Magyar Repülő Szövetség. Kiadói papírkötés, magánkönyvtári címkével.; Tardos Béla: Sportrepülőknek a légkörből. Bp.,[1955], Magyar Repülő Szövetség,(Vörös Csillag-ny.) Kiadói kopott félvászon-kötés.
Vermes Ágoston: Vasúti járműszerkezetek és vasúti kocsik I. Kézirat. Bp, 1989, Tankönyvkiadó. 4. változatlan kiadás.205 ábrával. Papírkötésben, jó állapotban. Megjelent 307 példányban.
Acélcső gyártmányok. I. sz. függelék. Weiss Manfred Acél - és Fémművei Részvénytársaság. Bp, 1939, Közlekedési Nyomda Kft. Műbőr kötésben, jó állapotban.