Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 70

Katonáné Thuránszky Irén: Háztartástan és gazdaságtan.Tekintettel a tanító szociális feladataira. Tanítóképző-Intézetek számára. Gerencsérné Szánthó Jolán közreműködésével átdolgozott hatodik kiadás. Bp., 1919, Athenaeum, 291 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, az elülső szennylapon ceruzás jegyzettel, névbejegyzéssel, egy lapon szakadással, ex libris-szel.
17582.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17583.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bényei Ferenc-Lőrincz András-Sz. Nagy László: Szőlőtermesztés. Bp.,1999,Mezőgazda. Szövegközti ábrákkal, színes fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés, a hátoldalán kis sérüléssel.
17584.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Rosenstein Tibor-Rosenstein Róbert: Rosenstein szakácskönyv. Minden kóser, ami jó. Bp., 2014. Kossuth. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval
17585.

Rosenstein Tibor-Rosenstein Róbert: Rosenstein szakácskönyv. "Minden kóser, ami jó." Bp., 2014. Kossuth. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Herczeg Mihály: Hódmezővásárhelyi parasztételek. HMVhely 1998. Kiadói papírkötésben
17586.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Tutsek Anna: Katóka szakácskönyve, Reprint kiadás. Bp., 1987, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
17587.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Vízvári Mariska szakácskönyve. Bp, 1957. Minerva. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
17588.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
17589.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17590.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Mary Banks- Christine McFadden- Catherine Atkinson: Nagy kávé enciklopédia. H.n., 2004, Jószöveg Műhely. Második kiadás. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, szép állapotban.
17591.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
S. Bíró Géza: Szőlő metszése. Növényvédelem és Kertészet Könyvtára. Bp., 1935, Növényvédelem és Kertészet, 61+3 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17592.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
K. Györffy Jenő: Konyha- és virágoskert kártevői. Növényvédelem és Kertészet Könyvtára. Bp., 1939, Növényvédelem és Kertészet, 62+1 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17593.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft