Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 70

Életre szóló kalandok. 500 ínyenc utazás a világ körül. Keith Bellows bevezetőjével. Ford.: Getto Katalin. Bp.,2011, Geographia. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17630.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17631.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3 db borászati témájú könyv: Dr. Csizmadia András, Niksz Gyula: Étkeink s illő boraink harmóniája. H.n., é.n., Borscola Kft. Számos színes fotóval illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, újszerű állapotban + Rohály Gábor, Mészáros Gabriella, Nagymarosy András: Terra Bene Dicta. Áldott föld. Bp., 2004, Akó. Számos színes fotóval illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban + Halász Zoltán: Könyv a magyar borról. Bp., 1981, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott papír védőborítóban, jó állapotban.
17632.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
3 db borászati témájú könyv: Mercz Árpád, Kádár Gyula: Borászati kislexikon. Bp., 2001, Mezőgazda. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban + Szabó-Jilek Jenő: Nagy hírű boraink. A tokaji borok életútja. Bp., 1977, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kisebb szakadással + Dr. Török Sándor: Borászok új zsebkönyve. Bp., 1990, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés.
17633.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Venesz József: Ételkészítés a vendéglátóiparban. Bp., 1968, Közgazdasági és Jogi. Kiadói műbőr-kötés, névbélyegzőkkel, a gerincen egészen kis sérüléssel.
17634.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Jean-Bernard Naudin-Jacqueline Sauliner-Jean-Michel Charbonnier: Renoir. 60 különleges recepttel. Művésztársaságban. Fordította: Elsässar Klaudia. Bp.,2003, Korona. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17635.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Pető Gyula: Ételkészítési ismeretek. Klasszikus konyhaművészet A-tól Z-ig. Bp.,1998,Közgazdasági. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, ex libris-szel.
17636.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Venesz József-Túrós Emil: Egységes vendéglátó receptkönyv és konyhatechnológia. Bp., 1988, Novorg. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, szakadt, műanyag védőborítóban, ex libris-szel.
17637.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Konyhaművészeti Lexikon I-II. Fordította Hetényi Károly. h.n., é.n., Codex. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
17638.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Gyakorlati gazdalexikon I. kötet. Szerk.: Mille Géza. Bp.,[1927],Sylvester-Nyomda, VII+1-587+5 p. + 18 t. Számos illusztrációval. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó táblákkal.
17639.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft