Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 70

17570.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Csáky Sándor: A huszadik század szakácsművészete. Bp., 1936.,Petőfi Irodalmi Vállalat,(Mor[avská] Ostrava, Keller-ny.), 1 t.+832+61 p. Szövegközti illusztrációkkal. Harmadik, bővített kiadás. Átkötött kissé kopott aranyozott egészvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel, ex libris-szel, jó állapotban.
17571.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
17572.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
[Ignotus Hugó] Emma asszony: A Hét szakácskönyve. A Hét pályázatára beérkezett reczipékből. Összeállította: Emma asszony. Bp., 1908, A Hét, 358+10 (korabeli reklámok) p. Második kiadás, Kiadói kissé kopott szecessziós egészvászon-kötésben, 208-209. oldalak között szétvált kötéssel, ex libris-szel.
17573.

[Ignotus Hugó] Emma asszony: A Hét szakácskönyve. A Hét pályázatára beérkezett reczipékből. Összeállította: Emma asszony. Bp., 1908, 'A Hét', 358+10 (korabeli reklámok) p. Második kiadás, Kiadói kissé kopott szecessziós egészvászon-kötésben, 208-209. oldalak között szétvált kötéssel, ex libris-szel.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
9
17574.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Csikvacsárcsi Balás Sándorné: Magyar háziasszonyok könyve. Szakács- és cukrászkönyv. Bp., 1922, Kókai Lajos, 160 p. Ötödik, bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, kissé laza kötéssel.
17575.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Ravasz László: Cukrászipari technológia. Bp., 1964, Közigazgatási és Jogi. Kiadói nylon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, hiányzó elülső szennylappal.
17576.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Szilassy Alfonz: A sütő-és cukrász-ipari technológia kézikönyve I-II. kötet. Budapest, 1940, Szendrői. Félvászon kötésben, sérült gerinccel, szakadt lapokkal, megviselt állapotban.
17577.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Kovácsics Mátyás: Modern Konyha. Írta a párisi Hotel de la bourse et des Ambassadeurs, a londoni Grand Hotel és a budapesti Park-Club volt szakácsa. Bp., 1904, Singer és Wolfner. Szecessziós egészvászon kötésben, foltos fedőborítóval.
17578.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
17
Komáry Erzsébet: A polgári háztartás szakácskönyve, takarékos magyar konyha. Bp.,én.,kn.Bővített, javított második kiadás. Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötés, sérült gerinccel.
17579.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Hatvany Lili: Ételművészet, életművészet. Szerk.: - -. Bp.,[1937],Színházi Élet,(Athenaeum-ny.), 256+32 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen apró sérüléssel, négy lapon és a hátsó kötéstábla belsején gyerekfirkával, egy lapon ceruzás jegyzettel, ex libris-szel.
17580.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
A háztartás könyve. Különféle jobbnál-jobb étkek kibróbált receptjeivel ellátva. Szerk.: Szilassy Juliska. Bp., 1905, Pátria, 264 p.+ 2 t. Átkötött félvászon-kötés, néhol foltos lapokkal, ceruzás aláhúzásokkal, jegyzetekkel, ex libris-szel.
17581.

A háztartás könyve. Különféle jobbnál-jobb étkek kibróbált receptjeivel ellátva. Szerk.: Szilassy Juliska. Bp., 1905, "Pátria", 264 p.+ 2 t. Átkötött félvászon-kötés, néhol foltos lapokkal, ceruzás aláhúzásokkal, jegyzetekkel, ex libris-szel.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft