https://www.darabanth.com/hu/398-Gyorsarveres/398.0/Konyvek/Konyvek-Konyha-es-kert~1500009/Ignotus-Hugo-Emma-asszony-A-Het-szakacskonyve-A-Het-palyazatara-beerkezett-reczipekbo~II2420966
2420966
17573
398
Books: Gastronomy and Gardening
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
LeÃrás:
[Ignotus Hugó] Emma asszony: A Hét szakácskönyve. A Hét pályázatára beérkezett reczipékbÅ‘l. ÖsszeállÃtotta: Emma asszony. Bp., 1908, 'A Hét', 358+10 (korabeli reklámok) p. Második kiadás, Kiadói kissé kopott szecessziós egészvászon-kötésben, 208-209. oldalak között szétvált kötéssel, ex libris-szel.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: nagy_andras
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m