Grill-féle új döntvénytár. XXII. kötet. 1928-29. Bp., 1930, Grill. Kiadói egészvászon kötésben. Kopott gerinccel, kissé meglazult kötéssel és egy kisebb sérüléssel az előlapi borítón. Tulajdonosi névbélyegzővel és tulajdonosi névbejegyzéssel.