1941. évi törvénycikkek. Magyar törvénytár.Jegyzetekkel ellátták: Dr. Degré Miklós- Dr. Várady- Brenner Alajos. Bp, é.n., Franklin- Társulat. Félvászon kötésben, kissé kopott állapotban. Tulajdonosi névbélyegzővel.