16666.
398. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Szablya János (szerk.): Kéve könyve. Budapest, 1928, "Kéve" Művészegyesület kiadása. Fekete-fehér képekkel, többek közt Barcsay Jenő, Rippl-Rónai József, Paizs Goebel Jenő, Friml (Fónyi) Géza, Bánáti Schwerák József műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, 13.-22. oldalig lapok alján kisebb szöveget nem érintő szakadással, modern professzionális átlátszó védőfóliában.