https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/398/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~1500008/Mednyanszky-A-bevezeto-tanulmanyt-irta-Aradi-Nora-Bp-1983-Corvina-Szines-kepekkel-gazd~II2430307
2430307
16745
398
Books: Architecture, Art
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70 EUR, 2,94 USD
LeÃrás:
Mednyánszky. A bevezetÅ‘ tanulmányt Ãrta: Aradi Nóra. Bp., 1983, Corvina. SzÃnes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kiadói szakadt papÃr védÅ‘borÃtóban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tánczos_gábor