Tétel

Katalógusszám:

12828.
398. Lezárult gyorsárverés
Fotó

Kikiáltási ár:

4 000 Ft
10,81 EUR, 11,76 USD

Leírás:

cca 1938 Bihac (Bihács), Jugoszlávia, mai Bosznia-Hercegovina, felvételek a városról, sok életképpel a piacról, emberekről népviseletben, nőkről burkában, mecsetről és más épületekről, stb. össz. 13 db hátoldalán feliratozott vintage fotó, némelyiken apró felületi sérüléssel, 9x6 cm/ cca 1938 Photos of trip to Bihac (Bihács), Yugoslavia, now Bosnia and Herzegovina with interesting scenes of the market, with many people in traditional folklore costumes, with muslim women in burkas, photo of the mosque and other buildings, etc.,13 vintage photos with description of the city name Bihac on the back, few of them with surface damages 9x6 cm

Megosztás:

Tétel fotót készítette : bk

  • HétfÅ‘: 12-17
  • KeddtÅ‘l Szerdáig: 10-17