Zsolnay mitológiai jelenettel díszített, irizáló porcelán teáscsészék... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/397/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Zsolnay-mitologiai-jelenettel-diszitett-irizalo-porcelan-teascseszek-aljjal-5-db-MatricC3~II2419182
2419182
11208
397
Kikiáltási ár:
10 000 Ft 27,03 EUR , 29,41 USD
Leírás: Zsolnay mitológiai jelenettel díszített, irizáló porcelán teáscsészék aljjal, 5 db. Matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, az egyik aljon lepattanással
: nagy_andras
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: