4 200 Ft
11,35 EUR, 12,35 USD
Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán hamutál és váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 10,5 cm, d: 12,5 cm