https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Militária

Tételek száma: 52

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Bulgária ~1933-1939. Európai Háborús Emlékérem 1915-1918 aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Bulgaria ~1933-1939. European War Commemorative Medal 1915-1918 gilt Br decoration without ribbon C:XF
31941.

Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt Br decoration without ribbon C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Finnország 1942. Finn Oroszlán Rend Középkereszt aranyozott és zománcozott, jelzett Ag kitüntetés nyakszalagon. A.T. (A. Tillander) gyártói jelzés és 813H ezüstjelzés a fülön (49mm) T:2 / Finland 1942. Order of the Lion Commanders Cross gold plated and enamelled, hallmarked Ag decoration with neck ribbon. With A.T. (A. Tillander) mark and 813H hallmark on ear (49mm) C:XF
31942.

Finnország 1942. "Finn Oroszlán Rend Középkereszt" aranyozott és zománcozott, jelzett Ag kitüntetés nyakszalagon. "A.T." (A. Tillander) gyártói jelzés és "813H" ezüstjelzés a fülön (49mm) T:2 / Finland 1942. "Order of the Lion Commander's Cross" gold plated and enamelled, hallmarked Ag decoration with neck ribbon. With "A.T." (A. Tillander) mark and "813H" hallmark on ear (49mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
EUR
,
264,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Franciaország DN A Francia Idegenlégió 2. külföldi mérnökezrede fém jelvény Arthus Bertrand Paris gyártói jelzéssel T:1- France ND 2nd Foreign Engineering Regiment of the French Foreign Legion metal badge with Arthus Bertrand Paris makers mark C:AU
31943.

Franciaország DN "A Francia Idegenlégió 2. külföldi mérnökezrede" fém jelvény "Arthus Bertrand Paris" gyártói jelzéssel T:1- France ND "2nd Foreign Engineering Regiment of the French Foreign Legion" metal badge with "Arthus Bertrand Paris" maker's mark C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Német Birodalom 1914. II. Vilmos / Győznünk kell és győzni fogunk 1914 Br emlékérem (286,11g/89mm) T:2 kis ph. / German Empire 1914. Wilhelm II / Wir müssen und wir werden siegen (We have to win and we will win) Br emlékérem. Sign.: R. Marschall (286,11g/89mm) C:XF small edge error
31944.

Német Birodalom 1914. "II. Vilmos / Győznünk kell és győzni fogunk 1914" Br emlékérem (286,11g/89mm) T:2 kis ph. / German Empire 1914. "Wilhelm II / Wir müssen und wir werden siegen (We have to win and we will win)" Br emlékérem. Sign.: R. Marschall (286,11g/89mm) C:XF small edge error

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
EUR
,
58,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Német Birodalom ~1918. Német Háborús Szövetség jelvénye szalaggal, függelék hiányzik T:2 szalag foszlik German Empire ~1918. German War Alliance badge with ribbon, pendant is missing C:XF the ribbon is torn
31945.

Német Birodalom ~1918. "Német Háborús Szövetség" jelvénye szalaggal, függelék hiányzik T:2 szalag foszlik German Empire ~1918. "German War Alliance" badge with ribbon, pendant is missing C:XF the ribbon is torn

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
5
NDK 1986. A Nemzeti Néphadsereg 30. évfordulójára kétoldalas Cu-Ni emlékérem (40mm) T:1- GDR 1986. 30th anniversary of the NVA (Nationale Volksarmee - National Peoples Army) two-sided Cu-Ni medallion (40mm) C:AU
31946.

NDK 1986. "A Nemzeti Néphadsereg 30. évfordulójára" kétoldalas Cu-Ni emlékérem (40mm) T:1- GDR 1986. "30th anniversary of the NVA (Nationale Volksarmee - National People's Army)" two-sided Cu-Ni medallion (40mm) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Németország DN Német Hadsereg 13. lövészdandár Br emlékérem (35mm) T:1-  Germany ND German Army 13th Rifle Brigade Br medallion (35mm) C:AU
31947.

Németország DN "Német Hadsereg 13. lövészdandár" Br emlékérem (35mm) T:1- Germany ND "German Army 13th Rifle Brigade" Br medallion (35mm) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Olaszország 1942. Római Sas Rend Középkereszt zománcozott és jelzetlen gyűjtői replika, nyakszalaggal (50mm) T:2 kis zománchiba Italy 1942. Order of the Roman Eagle Commanders Cross enamelled and unmarked collectors replica with neck ribbon (50mm) C:XF small enamell error
31948.

Olaszország 1942. "Római Sas Rend Középkereszt" zománcozott és jelzetlen gyűjtői replika, nyakszalaggal (50mm) T:2 kis zománchiba Italy 1942. "Order of the Roman Eagle Commander's Cross" enamelled and unmarked collector's replica with neck ribbon (50mm) C:XF small enamell error

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
130 000 Ft
351,35
EUR
,
382,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Orosz Birodalom 1912. 1812-es háború emlékérme Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Russian Empire 1912. Commemorative Medal for the Centenary of the 1812 War Br decoration without ribbon C:XF
31949.

Orosz Birodalom 1912. "1812-es háború emlékérme" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Russian Empire 1912. "Commemorative Medal for the Centenary of the 1812 War" Br decoration without ribbon C:XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
5
Románia ~1950-1989. Katonai Érdemrend I. osztály zománcozott kitüntetés, szalagsávval, eredeti ORDINUL MERITUL MILITAR Cl. I feliratú tokban + Katonai Érdemrend II. osztály zománcozott kitüntetés, szalagsávval, eredeti ORDINUL MERITUL MILITAR Cl. II feliratú tokban + Katonai Érdemrend III. osztály zománcozott kitüntetés, szalagsávval, eredeti ORDINUL MERITUL MILITAR Cl. III feliratú tokban T:1,1- Romania ~1950-1989. Order for Military Merit 1st class enamelled decoration with service ribbon in original ORDINUL MERITUL MILITAR Cl. I case + Order for Military Merit 2nd class enamelled decoration with service ribbon in original ORDINUL MERITUL MILITAR Cl. II case + Order for Military Merit 3rd class enamelled decoration with service ribbon in original ORDINUL MERITUL MILITAR Cl. III case T:UNC,AU
31950.

Románia ~1950-1989. "Katonai Érdemrend I. osztály" zománcozott kitüntetés, szalagsávval, eredeti "ORDINUL MERITUL MILITAR Cl. I" feliratú tokban + "Katonai Érdemrend II. osztály" zománcozott kitüntetés, szalagsávval, eredeti "ORDINUL MERITUL MILITAR Cl. II" feliratú tokban + "Katonai Érdemrend III. osztály" zománcozott kitüntetés, szalagsávval, eredeti "ORDINUL MERITUL MILITAR Cl. III" feliratú tokban T:1,1- Romania ~1950-1989. "Order for Military Merit 1st class" enamelled decoration with service ribbon in original "ORDINUL MERITUL MILITAR Cl. I" case + "Order for Military Merit 2nd class" enamelled decoration with service ribbon in original "ORDINUL MERITUL MILITAR Cl. II" case + "Order for Military Merit 3rd class" enamelled decoration with service ribbon in original "ORDINUL MERITUL MILITAR Cl. III" case T:UNC,AU

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
1
Románia 1968-1989. Hazafias Gárda (Gărzile Patriotice) fegyvernemi jelvények (3xklf) + Haza védelmének előkészítésében kiemelkedő (EVIDENTIAT IN PREGATIREA PENTRU APARAREA PATRIEI) műgyantás jelvény T:1-,2 Romania 1968-1989. Patriotic Guard (Gărzile Patriotice) military branch badges (3xdiff) + EVIDENTIAT IN PREGATIREA PENTRU APARAREA PATRIEI badge C:AU,XF
31951.

Románia 1968-1989. "Hazafias Gárda (Gărzile Patriotice)" fegyvernemi jelvények (3xklf) + "Haza védelmének előkészítésében kiemelkedő (EVIDENTIAT IN PREGATIREA PENTRU APARAREA PATRIEI)" műgyantás jelvény T:1-,2 Romania 1968-1989. "Patriotic Guard (Gărzile Patriotice)" military branch badges (3xdiff) + "EVIDENTIAT IN PREGATIREA PENTRU APARAREA PATRIEI" badge C:AU,XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
11
Románia ~1970. 5db-os katonai kitüntetés tétel, közte 1971. A Román Kommunista Párt 50. évfordulója 1921-1971 aranyozott, zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, 1972. A köztársaság kikiáltásának 25 évfordulója kitüntetés mellszalagon, 1974. A felszabadulás 30 éves évfordulója kitüntetés mellszalagon T:1-,2 Romania ~1970. 5pcs of military decorations lot with 1971. 50th Anniversary of the Romanian Communist Party gold plated enamelled decoration with ribbon, 1972. For the 25th Anniversary of the Declaration of Republic decoration on ribbon, 1974. For the 30th Anniversary of the Liberation decoration on ribbon C:AU,XF
31952.

Románia ~1970. 5db-os katonai kitüntetés tétel, közte 1971. "A Román Kommunista Párt 50. évfordulója 1921-1971" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, 1972. "A köztársaság kikiáltásának 25 évfordulója" kitüntetés mellszalagon, 1974. "A felszabadulás 30 éves évfordulója" kitüntetés mellszalagon T:1-,2 Romania ~1970. 5pcs of military decorations lot with 1971. "50th Anniversary of the Romanian Communist Party" gold plated enamelled decoration with ribbon, 1972. "For the 25th Anniversary of the Declaration of Republic" decoration on ribbon, 1974. "For the 30th Anniversary of the Liberation" decoration on ribbon C:AU,XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz