https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Militária

Tételek száma: 52

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
~1970-1980. Egység Bajnokság labdarúgó műgyantás jelvény ezüst és bronz fokozata + Katonai Sportverseny Ifjú Résztvevője műgyantás, aranyozott jelvény T:1-
31929.

~1970-1980. "Egység Bajnokság" labdarúgó műgyantás jelvény ezüst és bronz fokozata + "Katonai Sportverseny Ifjú Résztvevője" műgyantás, aranyozott jelvény T:1-

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
~1970-1980. Magyar Néphadsereg fegyvernemi minősítő jelvénye (híradós, deszantos, repülős, gépkocsizó) T:1-
31930.

~1970-1980. Magyar Néphadsereg fegyvernemi minősítő jelvénye (híradós, deszantos, repülős, gépkocsizó) T:1-

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
1
1992. Szolgálati Jel (érdem után) III. osztálya bronzozott tombak kitüntetés, a fül nincs lyukasztva T:1- Hungary 1992. Distinction for Service (for Merit), 3rd Grade bronzed tombac decoration, the ear is not drilled C:AU NMK 787.
31931.

1992. "Szolgálati Jel (érdem után) III. osztálya" bronzozott tombak kitüntetés, a fül nincs lyukasztva T:1- Hungary 1992. "Distinction for Service (for Merit), 3rd Grade" bronzed tombac decoration, the ear is not drilled C:AU NMK 787.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
~1995. Keményen, férfiasan, emberségesen! - Az MH TKK parancsnokától / Alba Regia Br emlékérem (42mm) T:2 (eredetileg PP) karcok
31932.

~1995. "Keményen, férfiasan, emberségesen! - Az MH TKK parancsnokától / Alba Regia" Br emlékérem (42mm) T:2 (eredetileg PP) karcok

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
2005. Magyar Honvédség aranyozott, részben műgyantás címere, pajzs alakú, fa talapzaton Rosner Györgynének, Ágikának lakásügyi tevékenységéért 2005. október 10. HM védelemgazdasági főosztályvezető feliratú fém lemezrátéttel, eredeti dísztokban (103x141mm) T:1
31933.

2005. "Magyar Honvédség" aranyozott, részben műgyantás címere, pajzs alakú, fa talapzaton "Rosner Györgynének, Ágikának lakásügyi tevékenységéért 2005. október 10. HM védelemgazdasági főosztályvezető" feliratú fém lemezrátéttel, eredeti dísztokban (103x141mm) T:1

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
Bozó Gyula (1913-2004) DN Klapka György Tábornok - A Parancsnoktól / 25. Klapka György könnyű lövész dandár Tata ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:1- (eredetileg PP)
31934.

Bozó Gyula (1913-2004) DN "Klapka György Tábornok - A Parancsnoktól / 25. Klapka György könnyű lövész dandár Tata" ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:1- (eredetileg PP)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
DN Vitézi Rend Ezüst Lovagkeresztje ezüstözött fém kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Márton 45/2
31935.

DN "Vitézi Rend Ezüst Lovagkeresztje" ezüstözött fém kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Márton 45/2

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
2
DN NATO Érem - Nem 5-ös cikkely szerinti szolgálat Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, eredeti tokban (35mm) T:1- ND NATO Medal - Non Article 5 Br decoration with ribbon and miniature ribbon, in original case (35mm) C:AU
31936.

DN "NATO Érem - Nem 5-ös cikkely szerinti szolgálat" Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, eredeti tokban (35mm) T:1- ND "NATO Medal - Non Article 5" Br decoration with ribbon and miniature ribbon, in original case (35mm) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztria ~1914-1918. Ferenc József császár - II. Vilmos császár - A béke barátai Br medál T:2,2- Austria ~1914-1918. k. Franz Joseph - k. Wilhelm II - Die freunde des friedens Br medallion C:XF,VF
31937.

Ausztria ~1914-1918. "Ferenc József császár - II. Vilmos császár - A béke barátai" Br medál T:2,2- Austria ~1914-1918. "k. Franz Joseph - k. Wilhelm II - Die freunde des friedens" Br medallion C:XF,VF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
1
Osztrák-Magyar Monarchia / Horvátország ~1918. Raimund Gerba tábornok Br plakett. Szign.: Rudolf Valdec (110,98g/65x49mm) T:2 kis patina / Austro-Hungarian Monarchy / Croatia ~1918. General Raimund Gerba Br plaque. RAIMUND GERBA G.D.I.-K.D.13.K. (General der Infanterie - Kommandant des 13. Korps). Sign.: Rudolf Valdec (110,98g/65x49mm) C:XF kis patina
31938.

Osztrák-Magyar Monarchia / Horvátország ~1918. "Raimund Gerba tábornok" Br plakett. Szign.: Rudolf Valdec (110,98g/65x49mm) T:2 kis patina / Austro-Hungarian Monarchy / Croatia ~1918. "General Raimund Gerba" Br plaque. "RAIMUND GERBA G.D.I.-K.D.13.K. (General der Infanterie - Kommandant des 13. Korps). Sign.: Rudolf Valdec (110,98g/65x49mm) C:XF kis patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
EUR
,
58,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztria 1932. Háborús Emlékérem 1914-1918 aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Austria 1932. Great War Commemorative Medal 1914-1918 gilt Br medallion without ribbon C:XF
31939.

Ausztria 1932. "Háborús Emlékérem 1914-1918" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Austria 1932. "Great War Commemorative Medal 1914-1918" gilt Br medallion without ribbon C:XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
1
Belgium ~1900. Korona Rend Nagykeresztjének csillaga zománcozott, aranyozott, jelzetlen Ag csillag, függőleges tűvel (85mm) T:2,2- több zománchiba, ragasztásnyom a medalionon /  Belgium ~1900. Order of the Crown, Star of the Grand Cross enamelled, gold plated, unmarked Ag star with vertical pin (85mm) C:XF,VF several enamel errors, glue mark on the medalion
31940.

Belgium ~1900. "Korona Rend Nagykeresztjének csillaga" zománcozott, aranyozott, jelzetlen Ag csillag, függőleges tűvel (85mm) T:2,2- több zománchiba, ragasztásnyom a medalionon / Belgium ~1900. "Order of the Crown, Star of the Grand Cross" enamelled, gold plated, unmarked Ag star with vertical pin (85mm) C:XF,VF several enamel errors, glue mark on the medalion

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
EUR
,
294,12
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz