Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 228
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2419447
30920
397
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
2013. "20 év Audi Hungária - Győr" ezüstözött Br emlékérem, eredeti dísztokban + vállalati ünnepség meghívó levele (42,5mm) T:PP fo. 2422324
30921
397
Numizmatika
2014. "Csillaghegyi Református Templom / Karácsonyi Zoltánnak és Évának - Köszönet a hűséges szolgálatért - 2014. február" Br emlékérem dísztokban (42,5mm) T:1 2414800
30922
397
Numizmatika
DN Kisgyermek balra néző portréja, kiolvashatatlan szignóval, hátlapon rögzítésre szolgáló csavarral (106mm) T:2-u 2414787
30923
397
Numizmatika
DN "Libaterelés" egyoldalas Br plakett, szignóval (60x45mm) T:1- 2414773
30924
397
Numizmatika
DN "Kőrösi Csoma Sándor 1784-1842" kétoldalas, öntött Br plakett. Szign.: OSZ (70mm) T:1- ph. 2308632
30925
397
26000
Numizmatika
DN "Kossuth Nyomdáért / A vállalat eredményes működése érdekében végzett kiemelkedő munkájáért" jelzett Ag emlékérem (134,32g/0.835/65mm) T:1-,2 kis patina 2378866
30926
397
Numizmatika
DN "Szentendrei Emlék / BÁV" 2xklf, Al illetve Br emlékérem (30mm) T:1 2402880
30927
397
Numizmatika
3db-os emlékérem-tétel, közte 1982. "Harminc éves a Hűtőgépgyár / 1952-1982 LEHEL" Br emlékérem. Szign.: HE (49mm) T:2,2- 2336487
30928
397
Numizmatika
DN "Pogány Frigyes emlékplakett - A kiemelkedő tanulmányi munkáért" egyoldalas, öntött Br plakett (130mm) T:1-,2 kis patina 2419306
30929
397
Numizmatika
DN "Szent István Magyarország első királya 1000-1038 / Magyar koronázási ékszerek" aranyozott Br emlékérem, tanúsítvánnyal, díszdobozban (42,5mm) T:1 2384865
30930
397
11000
Numizmatika
Hybl József (1888 - 1945) DN Jobbra néző hölgyportré, nagyméretű, egyoldalas öntött Br plakett márványlapon. (plakett 183mm, márvány 258x201mm) T:1- 2393758
30931
397
Numizmatika
12db-os emlékérem tétel, benne 5xklf keszthelyi MÉE emlékérem, valamint egy-egy országos, szegedi és gyöngyösi kiadás, mind műanyag tokban, többsége ÁPV plombával, néhány tok sérült T:1- Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft