Aranyozott ezüst(Ag) nyaklánc, gyöngyös függőrésszel, jelzett, h: 40 c... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/397/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~2000019/Aranyozott-ezustAg-nyaklanc-gyongyos-fuggoresszel-jelzett-h-40-cm-brutto-3-64-g~II2418117
2418117
19056
397
Jewellery
Leírás: Aranyozott ezüst(Ag) nyaklánc, gyöngyös függőrésszel, jelzett, h: 40 cm, bruttó: 3,64 g
: karap_norbert