Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 170
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2420893
19012
397
Jewellery
Ezüst (Ag) lánc borostyán medállal, jelzés nélkül, h: 60 cm, nettó: 8,3 g 2414313
19013
397
Jewellery
Ezüst (Ag), négy részes bányász gyűrű.5,74 g m:61 2414308
19014
397
Jewellery
Ezüst karkötő, karlánc, lánc. Össz nettó. Jelzettek. 6,11 g 2414314
19015
397
Jewellery
Ezüst (Ag), lánc, szív alakú fényképtartó medállal. Jelzett. 46 cm, 11,34 g 2414312
19016
397
Jewellery
Ezüst (Ag) fülbevaló pár 2,12 g 2419344
19017
397
Jewellery
8K arany (Au) szív alakú fényképtartós medál, jelzett, kopásnyomokkal, bruttó: 3,4 g 2419039
19018
397
Jewellery
14K arany (Au) kereszt alakú medál kövekkel, jelzés nélkül, bruttó: 2,34 g, díszdobozban 2418710
19019
397
Jewellery
14K arany (Au) karkötő kereszt medállal, jelzett, apró elszíneződéssel, kopásnyomokkal, h: 17,5 cm, nettó: 2,3 g 2419033
19020
397
Jewellery
Ezüst (Ag) férfi pecsétgyűrű, jelzett, apró kopásnyomokkal, 5,6 g, m: 60 2419090
19021
397
Jewellery
Ezüst (Ag) szipka, csigaszerű vonalmintával díszített, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, 6 g, h: 6 cm 2419035
19022
397
4200
Jewellery
Ezüst (Ag) férfi karikagyűrű, jelzett, apró kopásnyomokkal, 8,2 g, m: 68 2417798
19023
397
Jewellery
Sterlig ezüst (Ag) függő, jelzett, 7 cm, 16,82 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft