Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 170
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2414355
19036
397
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű Jelzett 2,4 g m: 55 2414356
19037
397
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű Jelzett 5,95 g m: 57 2414357
19038
397
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű fekete kővel Jelzett 2,43 g m: 52 2414358
19039
397
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű kővel Jelzett 3,6 g m: 55 2414359
19040
397
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű füstkvarc kővel Jelzett 5,06 g m: 55 2414363
19041
397
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű. Jelzett 2,47 g m: 56 2414362
19042
397
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű csont berakással. Kissé deformált. Jelzett 5 g m: 54 2418536
19043
397
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) köves fülbevalópár, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 3,78 g 2418547
19044
397
Jewellery
Ezüst(Ag) madaras fülbevalópár, jelzett, h: 1,8 cm, bruttó: 4,44 g 2418561
19045
397
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) csavart nyaklánc, kék köves medállal, jelzett, h: 40 cm, bruttó: 7,4 g 2419126
19046
397
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű színezet kvarc kövel (8ct) kis sérülssel jelzett 5,22 g m:56 2419119
19047
397
Jewellery
Ezüst (Ag) fülbevaló pár gyönggyel 3 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft