Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 170
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2418557
19156
397
Jewellery
6 db ezüsz (Ag) kiskanál, jelzett, apró kopásnyomokkal, díszdobozban, h: 11 cm 2416995
19157
397
Jewellery
Ezüst(Ag) virágos karkötő, rózsaszín strasszokkal, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 6,9 g 2318642
19158
397
70000
Jewellery
Ezüst (Ag) gyertyatartó pár, AW mesterjeggyel, jelzett, apró kopásokkal, kis repedéssel, nettó: 422g, m: 21 cm 2394168
19159
397
550000
Jewellery
Kikiáltási ár:
550 000 Ft
2362731
19160
397
60000
Jewellery
Ezüst (Ag) cukordoboz. XIX. sz. magyar. jelzett, mesterjegyes / Silver candy box. Hallmarked 19th century 12x9x9 cm, 180 g 2418943
19161
397
150000
Jewellery
Arany (Au) 14K karkötő, jelzett, h: 22 cm, nettó: 15,30 gr.
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
2363439
19162
397
80000
Jewellery
Arany (Au) 14K Doxa automata férfi óra 21 köves szerkezettel, naptár funkcióval, működő, jó állapotban, számlapon oxidációval, jelzett. 34 mm, bruttó: 30,32 g 2418857
19163
397
180000
Jewellery
L.U.C. (Chopard) svájci zsebóra, jelzett 14K arany (Au) tokkal, a tokon helyenként kisebb karcolásokkal. Működő, jó állapotú, jelzett szerkezettel, másodpercmutatóval. Törött üveggel. Bruttó: 89 g, d: 50 mm
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
2375448
19164
397
160000
Jewellery
18K arany lánc gondolás medállal és gyűrű. Jelzettek 18,26g
Kikiáltási ár:
160 000 Ft
2420562
19165
397
60000
Jewellery
Ezüst (Ag) evőeszköz készlet 6 db villa és 6 db kés. Nettó 412 g + az ezüst nyelű kések Jelzett, mesterjegyes 2387650
19166
397
36000
Jewellery
6 db antik ezüst evőeszköz. Jelzettek, mesterjegyesek, nettó 220 g + egy ezüst nyelű kés 2413934
19167
397
200000
Jewellery
Kikiáltási ár:
200 000 Ft
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft