Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 170

Ezüst(Ag) szögmérő, jelzett, AP mesterjeggyel, h: 4,5 cm, nettó: 8,3 g + Ezüst(Ag) toll, jelzett, sérült, h: 8,5 cm, bruttó: 6,7 g
19144.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31

19145.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

Arany(Au) 14 K, szív alakú fülbevaló pár, hiányos. Jelzett. nettó: 0.84g
19146.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

19147.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Ezüst(Ag) késbak, 2 db, jelzett, h: 10 cm, nettó: 73,1 g
19148.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Ezüst (Ag) gyűrű kővel. Jelzett. Bruttó, 2,33 g m:57
19149.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Ezüst (Ag) feszület medál, jelzés nélkül, nettó: 0,86 g, dobozban
19150.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

14K arany (Au) lánc, szakadt, jelzett, h: 45,5 cm, nettó: 4,7 g
19151.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50

14K arany (Au) lánc, JG monogramos medállal, jelzett, a medál hátulján apró karcolásokkal, h: 52,5 cm, nettó: 3,45 g, díszdobozban
19152.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Ezüst(Ag) miniatűr fagyis kocsi, jelzett, h: 10,5 cm, nettó: 65,24 g
19153.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Ezüst (Ag) villák. Jelzett, mesterjegyes, 2 db, 18 cm 69,2 g
19154.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Ezüst (Ag) nyelű manikűr készlet, 3 db, jelzés nélkül, bruttó 43,8 g, h: 14 cm
19155.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft