Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 170
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2382341
19144
397
6500
Jewellery
Ezüst(Ag) szögmérő, jelzett, AP mesterjeggyel, h: 4,5 cm, nettó: 8,3 g + Ezüst(Ag) toll, jelzett, sérült, h: 8,5 cm, bruttó: 6,7 g 2361467
19145
397
50000
Jewellery
Szűz Mária Mariazell porcelán medál arany(Au) 14K kerettel, jelzés nélkül, 4×3 cm, bruttó: 10,97 g 2361621
19146
397
Jewellery
Arany(Au) 14 K, szív alakú fülbevaló pár, hiányos. Jelzett. nettó: 0.84g 2306806
19147
397
Jewellery
Ezüst(Ag) markazittal és gyönggyel díszített fülklipsz, jelzett, deformációval, bruttó: 5,7 g 2398525
19148
397
Jewellery
Ezüst(Ag) késbak, 2 db, jelzett, h: 10 cm, nettó: 73,1 g 2414343
19149
397
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű kővel. Jelzett. Bruttó, 2,33 g m:57 2419053
19150
397
Jewellery
Ezüst (Ag) feszület medál, jelzés nélkül, nettó: 0,86 g, dobozban 2418599
19151
397
36000
Jewellery
14K arany (Au) lánc, szakadt, jelzett, h: 45,5 cm, nettó: 4,7 g 2418722
19152
397
30000
Jewellery
14K arany (Au) lánc, JG monogramos medállal, jelzett, a medál hátulján apró karcolásokkal, h: 52,5 cm, nettó: 3,45 g, díszdobozban 2418592
19153
397
24000
Jewellery
Ezüst(Ag) miniatűr fagyis kocsi, jelzett, h: 10,5 cm, nettó: 65,24 g 2420571
19154
397
Jewellery
Ezüst (Ag) villák. Jelzett, mesterjegyes, 2 db, 18 cm 69,2 g 2419124
19155
397
Jewellery
Ezüst (Ag) nyelű manikűr készlet, 3 db, jelzés nélkül, bruttó 43,8 g, h: 14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft