Tétel

Kikiáltási ár:

16 000 Ft
43,24 EUR, 47,06 USD

Leírás:

Íróasztali műkő szett, sarki expedíció jeleneteivel ás állatokkal díszített, szovjet, össz. 3 db: tintatartó üvegbetétek nélkül, repedéssel, 24x40x3 cm + tapper, egyik sarkában sérült + hamuzó, sérült, 16x16x2 cm, mind jelzés nélkül

Megosztás:

Tétel fotót készítette : karap_norbert