Képkeretek Tételek száma: 17
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2415247
12555
397
Frames
2 db üvegezett fa képkeret, benne textilképekkel, belső méret: 24×19 cm 2415154
12556
397
Frames
3 db aranyozott fa keret, belső méret: 22×16 és 30×25 cm között 2361062
12557
397
Frames
Dekoratív, nagyméretű fa képkeret nyomattal, belső méret: 58,5x79,5 cm 2400345
12558
397
Frames
Dekoratív üvegezett képkeret, Szabin nők elrablása nyomattal (XVII. sz. olasz metszet után), belső méret: 23,1x17,1 cm 2420325
12559
397
Frames
Dekoratív, régi art deco fali vagy asztali fa képkeret, elsősorban fotók, képeslapok részére kialakított három szintest szövettel bevont karton belsővel. Hátoldalán támasztóval és két karikával. Kopásnyomokkal. 34,5x55 cm, belső méret: 26,5x47 cm. 2422129
12560
397
Frames
Dekoratív, sérült képkeret. Belső méret: 67,5×60,5 cm 2418051
12561
397
Frames
Neobarokk stílusú blondel keret, szecessziós stílusú Helbing Ferenc nöi portré nyomattal, látható méret: 33x43 cm, paszpartu méret: 23x33 cm 2418095
12562
397
Frames
2 db üvegezett fa képkeret, Rab városát ábrázoló ofszet nyomattal, belső méret: 12,8x17,6 cm, látható méret: 11,5x16,5 cm 2422980
12563
397
Frames
Dekoratív, egyedi, kissé szúrágta üvegezett fa keret, Madonna della sedia (Raffaello után) nyomattal. Belső méret: 30,3x24,2 cm, látható méret: 28,4x22,6 cm 2422972
12564
397
Frames
Dekoratív, kissé kopott fa keret, lovasokat ábrázoló nyomattal. Belső méret: 21,5x29,5 cm, látható méret: 16,5x24,5 cm 2422463
12565
397
Frames
Dekoratív, historizáló stílusú üvegezett fa képkeret, benne selyemképpel (Velencei részlet). Kisebb kopásnyomokkal, 28x22 cm 2415248
12566
397
Frames
Üvegezett, kissé kopott dekoratív fa keret, színezett kisfiú portré fotóval. Belső méret: 45x34 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft