Képkeretek

Tételek száma: 17

2 db üvegezett fa képkeret, benne textilképekkel, belső méret: 24×19 cm
12555.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
3 db aranyozott fa keret, belső méret: 22×16 és 30×25 cm között
12556.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Dekoratív, nagyméretű fa képkeret nyomattal, belső méret: 58,5x79,5 cm
12557.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Dekoratív üvegezett képkeret, Szabin nők elrablása nyomattal (XVII. sz. olasz metszet után), belső méret: 23,1x17,1 cm
12558.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Dekoratív, régi art deco fali vagy asztali fa képkeret, elsősorban fotók, képeslapok részére kialakított három szintest szövettel bevont karton belsővel. Hátoldalán támasztóval és két karikával. Kopásnyomokkal. 34,5x55 cm, belső méret: 26,5x47 cm.
12559.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Dekoratív, sérült képkeret. Belső méret: 67,5×60,5 cm
12560.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Neobarokk stílusú blondel keret, szecessziós stílusú Helbing Ferenc nöi portré nyomattal, látható méret: 33x43 cm, paszpartu méret: 23x33 cm
12561.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
2 db üvegezett fa képkeret, Rab városát ábrázoló ofszet nyomattal, belső méret: 12,8x17,6 cm, látható méret: 11,5x16,5 cm
12562.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
12563.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Dekoratív, kissé kopott fa keret, lovasokat ábrázoló nyomattal. Belső méret: 21,5x29,5 cm, látható méret: 16,5x24,5 cm
12564.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
11
Dekoratív, historizáló stílusú üvegezett fa képkeret, benne selyemképpel (Velencei részlet). Kisebb kopásnyomokkal, 28x22 cm
12565.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Üvegezett, kissé kopott dekoratív fa keret, színezett kisfiú portré fotóval. Belső méret: 45x34 cm
12566.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft