https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/397/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~2000001/Scott-Robert-Falcon-1868-1912-Scott-utolso-utja-Scott-naploja-es-utitarsainak-feljegyze~II2421452
2421452
15032
397
3400
Books: Travelling, Local History
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
LeÃrás:
[Scott, Robert Falcon (1868-1912)] Scott utolsó útja. Scott naplója és útitársainak feljegyzései. FordÃtotta Halász Gyula. Negyven képpel és egy térképpel. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,1923, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 404 p.+ 1 (kétoldalas térkép) t. Kiadói illusztrált félvászon sorozatkötésben, a borÃtón kopásnyomokkal.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: pelikán_kristóf