15066.
397. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Csorba Zoltán: Miskolc és Borsod az Irodalomban. Miskolc, 1942, Szerzői,(Fekete Pál és Társai-ny.), 160 p.+ 6 t. Kiadói papírkötés, kissé kopott, foltos borítóval, a borító egyik sarkán kis sérüléssel, javított gerinccel.