3 000 Ft
8,11 EUR, 8,82 USD
Bibliotheca Corviniana. A Corvina könyvtár története. Szerk.: Csapodi Csaba, Csapodiné Gárdonyi Klára. Bp., 1981, Magyar Helikon/Corvina. Számos egészoldalas képpel illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, kopott papír védőborítóban, egyébként jó állapotban.