Könyvek: Történelem

Tételek száma: 157

Nagy Iván: Magyarország családai czímerekkel és nemzedékrendi táblákkal. 1-4. kötet. (A-Ö.) Nem teljes. Bp., 1987, Helikon. Szakály Ferenc: A Nagyiván c. tanulmány füzettel. Az 1857-1868. közötti kiadás (Pest, Ráth Mór) nyolckötetes reprint kiadása. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói sérült karton-tokban.
15732.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Balla Antal: A legujabb kor világtörténete. Az utolsó hatvan esztendő világpolitikai eseményei. Készült a Könyvbarátok Szövetsége számára. Bp., Kir. Magy. Egyetemi Nyomda, 1932. Kiadói félvászon kötésben, sérült gerinccel.
15733.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
15734.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Ipolyi Arnold: Magyar Mythologia./Magyar Mythologia függelékei. Bp., 1987, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírkötés, kiadói kartontokban, jó állapotban.
15735.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Burton-Cavendish-Stonehouse: Nagy felfedezők utazásai. Bp., 1994, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban.
15736.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15737.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Vegyes II. világháborúval kapcsolatos könyvtétel, 3 db:  Szembesülve a náci múlttal. Szerk.: Michael Burleigh. Debrecen, 1997, Hajja és Fiai.; Guido Knopp: Hitler segédei. Bp.,2001, Hitler segédei.;  Póczik Szilveszter: Fasizmus-értelmezések. Kiadói kartonált papírkötésekben és kiadói papírkötésben.
15738.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15739.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szinnyei József: Komárom 1848-49-ben. (Napló-jegyzetek. Komárom,[1999,Komárom Város Önkormányzata. Második kiadás. Facsimile kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1000 példányban.
15740.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Szalay László: Magyarország története. IV. kötet. Pest, 1865, Lauffer Vilmos, XII+647 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, a hátsó kötéstáblán kis sérüléssel.
15741.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Kardos Sándor-Jávor István-Kováts Albert-Kenedi János-Pető Iván-Vági Gábor: Hol zsarnokság van, ott zsarnokság van hn., 1989, Héttorony. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói kissé kopott papírkötés.
15742.

Kardos Sándor-Jávor István-Kováts Albert-Kenedi János-Pető Iván-Vági Gábor: "Hol zsarnokság van, ott zsarnokság van" hn., 1989, Héttorony. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói kissé kopott papírkötés.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kardos Sándor, Jávor István, Kováts Albert, Kenedi János, Pető Iván, Vági Gábor: Hol zsarnokság van, ott zsarnokság van. H.n., 1989, Héttorony. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, kissé laza kötéssel, helyenként foltos lapokkal.
15743.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft